Grįžti į pagrindinį Bioderma tinklalapį

Atsakymas į klausimą, ar reikia nuplauti micelinį vandenį

Trečias lygis
šaltibarščiai

Dažnai čia verda diskusijos apie tai, reikia ar nereikia nuplauti micelinį vandenį. KosmetikosDNR labai gražiai aprašė, ir kažkaip aš linkusi tikėti. Trumpai - tos dalelės, kurios pritraukia purvą, prilimpa prie vatos padelio, todėl nereikia nerimauti, jog jos lieka prie odos ir traukia ant odos purvą (pavaizduota straipsnyje ir vizualiai). O jau plauti ar neplauti priklauso nuo papildomų vandens ingredientų: "PVZ: Druska. Ji yra veiksmingas rišiklis ir tirštiklis. Suteikia tekstūrai tirštumo, o valomosioms savybėms veiksmingumo, tad micelinis vanduo valys geriau. Trūkumai? Likęs lipnumo, traukimo, sausumo, net graužimo pojūtis. Norisi nuplauti? Geriau nuplauti. Silikonai. Jie taip pat pagerina valomąsias savybes bei palieka ant odos švelnią plėvelę. Trūkumai? Švaros pojūčio gali trūkti. Problematiškai odai gali išprovokuoti spuogelių atsiradimą. Norisi nuplauti? Geriau nuplauti. Nesinori nuplauti? Galima ir nenuplauti. Drėkikliai, raminantys ekstraktai. Jie puoselėja odą ir gerina jos funkcijas. Po tokių priemonių dažniausiai plauti odos nesinori ir nereikia." Taigi teisios visos pusės. :) Ir nenuostabu, kad nesinori nuplauti Biodermos, nes lieka malonus jausmas. :) Visas straipsnis: https://www.kosmetikosdnr.lt/micelinis-vanduo-tai-ar-reikia-nuplauti?fbclid=IwAR0BJmCVcYktTdAkJFR_eiERLOaW39NIoAVaKODBidPWl4CUAOyE4S6eLbE

M
2019-10-11 09:53:47
O kas sakė kad KosmetikosDNR yra patikimas šaltinis? Kas rašo tuos straipsnius? Jų apžvalgos dažnai neatitinka realybės.
Trečias lygis
CukrineAviete

Kad ir kaip ten bebutu visada ploviau ir plausiu :D:D Patinka dvigubas svaros jausmas, man kazkaip micelinis vanduo 100 proc nesvarumu nepasalina (yapc jei gausesnis makiazas). Bet kiek pamenu tai ne tik micelinis, o visi tokio pobudzio valikliai, ar aliejiniai ar ne, pieneliai ir pan. Man tik kombinacija su prausikliu uztikrina svaria oda.

G
2019-11-11 14:08:19
visiskai pritariu!
M
2019-11-07 20:33:59
tikra teisybė
L
2019-10-18 07:34:27
aš taip pat :)
Pirmas lygis
Ceipsau

Man kosmetologė yra minėjusi, kad geriau nuplauti, kadangi ne visos tos dalelės lieka ant vatos padelio. Tačiau vienaip ar kitaip nuplaudavau visada, kažkaip maloniau kai nuplautas būna.

I
2019-10-12 12:14:51
Mano kosmetologė tą patį minėjo, kažkada esu bandžiusi ir nenuplauti, bet tikrai lieka tas nešvarumo pojūtis, o ir spuogeliai nevengia kilti
Trečias lygis
Alina

Reikia turėti omenyje, kad skirtingų firmų micelinio vandens sudėtis yra skirtinga

  • Paskelbta: 2019/10/10 12:40
Antras lygis
KristinaSt

Man kosmetologė taip pat patarė būtinai nusiprausti su vandeniu po nusivalymo su miceliniu vandeniu.

  • Paskelbta: 2019/10/10 14:05
Trečias lygis
@ausryti_s_beauty

Neplaunu tik Biodermos sensibio vandens. Visus kitus,jei kitus naudoju,nuplaunu. Micelini dazniau naudoju rytais veidui nuvalyti.

  • Paskelbta: 2019/10/10 15:22
Trečias lygis
RaskilaLt

Naudoju tik Biodermos rožinį ir nenuplaunu. Jis padeda sumažinti vadinamo veido rožinio drugelio efektą ir jaučiuosi gerai :) Veido odai tai patinka :)

  • Paskelbta: 2019/10/10 15:56
Trečias lygis
Agnu

Aš nuplaunu vandeniu su prausikliu. Bet čia gal daugiau įpročio reikalas :)

  • Paskelbta: 2019/10/10 16:37
Antras lygis
Silvijos

Mažiausiai reikia tikėti tokiais šaltiniais kaip KosmetikosDNR, kur kiekvieną sykį jie savo žodžiams prieštarauja. Jeigu jau mokslininkus vaidina, tai galėtų ir cheminiais terminais rašyti, o ne "purvas". Micelės cheminė sudėtis (dviejų tipų) esmė yra atsikišusios uodegytės, galinčios prikabinti tiek riebalų, tiek vandens molekules. Jokie vatos lapeliai jų visų neprikabins. O yra šaltinių teigiančių, kad jas visas pašalinti nuo odos reikia veidą nuplauti net kelis sykius. Trumpai: micelių molekulės likusios ant odos ir toliau traukia riebalus ir vandenį į save, taip išsausindamos odą.

M
2019-10-11 09:47:36
Tiesa kad odą išsausina. Po metų naudojimo pastebėjau kai jau per vėlu, niekad neplaudavau Sensibio, atrodė nereikia, nes švaros ir gaivos pojūtis lieka, bet po ilgesnio laiko tik pastebi kad išsausina. Dabar visada nuplaunu.
E
2019-10-11 08:48:59
Dalinai pritariu jūsų komentarui, nes man kartais atrodo, kas kosmetikos DNR svarbiau tik skambus pavadinimas, kaip kad buvo su paakių kremu ar toniku. Bet realiai kai paskaitai jų straipsnius, tai tada tikrai pamatai, kad tai tikrai buvo tik kontraversiškas pavadinimas, o straipsnis neišpildytas.
Antras lygis
JovitaJ

As visada nuplaunu.

  • Paskelbta: 2019/10/10 20:13